Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Vegetarisch kerstmenu en win

06-12-2013
leestijd 1 minuten
pollo_tonato_01.jpg
Bij steeds minder mensen staat vlees op het menu. Ook met kerst. Minder vlees eten is goed voor gezondheid, dierenwelzijn en milieu. Steeds meer mensen zijn flexitariër: iemand die minimaal 1 keer per week het vlees laat staan. Daarom helpt Natuur & Milieu flexitariërs met Kerstmis met een vegetarisch voorgerecht: pollo tonnato. Een heerlijke salade met vegetarische kip en visvrije tonijn. 
Speciaal voor de feestdagen deelt Natuur&Milieu uit: 750 boxen met alle ingrediënten voor een compleet voorgerecht met lekkere vleesvervangers. Maak kans op een kerstbox via de website van Natuur&Milieu .
We mogen 50 keer een vegetarisch voorgerecht voor 4-6 personen weggeven. Maak het jezelf makkelijk en vul het formulier in .
Beluister de reportage
Maak kans op een vegetarisch voorgerechtDownload hier het receptBeluister de reportageBeluister de reportage
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor