Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Toestemming voor afschieten 269 damherten

31-12-2008
leestijd 1 minuten
damhert_01.jpg
De rechtbank in Middelburg heeft woensdag toestemming gegeven voor het afschieten van 269 damherten in het natuurgebied in de Kop van Schouwen in Schouwen-Duiveland. De provincie Zeeland had eerder al toestemming gegeven, maar stichting De Faunabescherming had daartegen bezwaar gemaakt.
Tellingen van jagers gaven aan dat er in het bos-duingebied bijna duizend damherten liepen. Reden voor de provincie om akkoord te gaan met de uitdunactie. Volgens Faunabescherming doen de dieren niemand kwaad en richten ze geen schade aan.
Het afschieten mag 2 januari beginnen.
Bron: ANP
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor