Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Tijgervellen en berenpoten onderschept in Rusland

22-01-2007
leestijd 1 minuten
vv_newsimg_138965.jpg
De Russische politie is afgelopen weekeinde gestuit op een enorme lading tijgervellen, berenpoten en botten van verscheidene wilde dieren. Dat heeft het Wereld Natuur Fonds maandag bericht. De vondst werd gedaan in het verre oosten van Rusland. De dierproducten waren bedoeld voor de Chinese markt.
In totaal zijn drie vellen van de zeer bedreigde Siberische tijger, zakken met honderden tijgerbotten, 283 berenpoten, honderden antilopenhoorns en andere dierproducten gevonden. De spullen waren verstopt in aardappelzakken in een vrachtwagen. De chauffeur is aangehouden.
Bron:ANP

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor