Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Stichting Milieunet compenseert CO2-uitstoot websites

06-03-2007
leestijd 1 minuten
vv_newsimg_257075.jpg
Met ingang van 2 maart 2007 compenseert stichting Milieunet de CO2-uitstoot als gevolg van het stroomverbruik voor het e-mail verkeer en de hosting van alle eigen websites plus de websites van een groot aantal klanten. Het stroomverbruik bij de providers wordt via Cleanbits gecompenseerd door de aanplant van bomen. Cleanbits gaat hierbij uit van een gemiddeld stroomverbruik voor het hosten van een site. Cleanbits is een nieuw initiatief ter bevordering van een duurzaam internet.
Overheden, bedrijven, organisatie en particulieren kunnen via Cleanbits de CO2-uitstoot van hun website(s) via Cleanbits compenseren. Voor meer informatie over het CO2-neutraal maken van een website: www.energiecommunicatie.nlwww.energiecommunicatie.nl

Meer over:

nieuws - milieu
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor