Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Stem 15 maart op Marker Wadden

  •  
06-03-2017
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
Expeditie Marker Wadden - Natuurmonumenten

© Foto: Natuurmonumenten

Altijd al je stem op de Tweede Kamerverkiezingen willen uitbrengen op een onbewoond eiland? Gemeente Lelystad en Natuurmonumenten bieden kiezers deze kans op Marker Wadden.

Gratis met de boot

Het stembureau is geopend van 10.00-18.00 uur. Er varen vanuit de Bataviahaven in Lelystad regelmatig passagiersboten op en neer. De pendeldienst is gratis, maar je kunt alleen opstappen met een geldige kiezerspas. Al met al duurt het stemmen ongeveer drieëneenhalfuur. De tocht heen duurt een uurtje, de eerstvolgende boot vertrekt ongeveer anderhalf uur later en duurt ook weer een uur. Zo is er tijd om naast het stemmen ook op de Marker Wadden rond te kijken. Bekijk het vaarschema hier .
Inwoners van buiten de gemeente Lelystad moeten wel op tijd een speciale kiezerspas aanvragen om te kunnen stemmen in een andere gemeente.

Meer over:

marker wadden
Delen:

Praat mee

Onze spelregels.

0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

BNNVARA LogoWij zijn voor