Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Ruben Smit: De IJsseldelta

  •  
05-11-2013
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
54 keer bekeken
  •  
Met de boot gaat Ruben Smit naar de IJsseldelta, een nieuw natuurgebied.
De IJsseldelta bestaat uit heel veel eilandjes met ongerepte natuur, bijna een soort jungle. Hij sluipt tussen wilgen door op zoek naar de slaapplaats van aalscholvers. Ze slapen daar met duizenden tegelijk. Deze aalscholvers leven samen met heel grote groepen meerkoeten. Dat is niet voor niets. Meerkoeten eten namelijk waterplanten, en daartussendoor is veel vis te vinden, waar aalscholvers weer dol op zijn.
Ook gaat Ruben op zoek naar de sporen van een bever. En terwijl hij met zijn camera over de jungle-achtige eilandjes loopt, wordt hij verrast…m hij staat oog in oog met een familie zeearenden.
De regisseur van ‘De Nieuwe Wildernis’, Ruben Smit, geeft op 1 december samen met zijn veldteam een masterclass ‘Natuurfilm en Fotografie’. Meteen na deze masterclass is de officiële première van de documentaire ‘Achter de schermen van De Nieuwe Wildernis’. Iedereen kan hierbij aanwezig zijn. Meld je nu aan.
Ook dit seizoen maakt Ruben Smit, maker van 'De Nieuwe Wildernis', een blog en dit keer vanaf verschillende locaties.
Delen:

Praat mee

Onze spelregels.

0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

BNNVARA LogoWij zijn voor