Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

PvdA maakt zich sterk voor milieuregelingen

  •  
20-12-2007
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
pvda_01.jpg
De PvdA wil niet langer dat in de toekomst regelingen voor energie- en milieu-investeringen worden stopgezet omdat het beschikbare budget ervoor wordt overschreden.
In plaats daarvan zou volgens PvdA-Tweede Kamerlid Paul Tang beter moeten worden geraamd hoeveel geld er jaarlijks nodig is. Als er desondanks nog geld te kort is, dan moet het kabinet dat in de ogen van de PvdA bijpassen.
Onlangs zette staatssecretaris Jan Kees de Jager (Financiën) drie regelingen met onmiddellijke ingang stop omdat het budget daarvoor met 25 miljoen euro zou worden overschreden. Het ging om regelingen die investeringen in milieu- of energievriendelijke producten fiscaal aantrekkelijk moeten maken.
Bron: ANP

Meer over:

nieuws - milieu
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor