Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Protest tegen boomkap Amelisweerd

08-04-2013
leestijd 1 minuten
amelisweerd2.jpg
Zo'n 300 tot 400 mensen protesteerden zondagmiddag op het Utrechtse landgoed Amelisweerd tegen de voorgenomen verbreding van de A27. Onder hen waren enkele Kamerleden zoals Esther Ouwehand van de Partij voor de Dieren en Paulus Jansen van de SP.
A27
Om de 'bak' waarin de A27 bij Amelisweerd ligt te verbreden, moet aan weerskanten een strook van 15 meter natuur verdwijnen, over een lengte van 570 meter. Tegenstanders van de verbreding hielden een manifestatie bij het landhuis Oud Amelisweerd, onder het motto 'Asfaltplannen? De boom in!'
Bron: ANP
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor