Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Natuurmonumenten positief over Dijksma

12-03-2013
leestijd 1 minuten
Natuurmonumenten.png
Staatssecretaris Sharon Dijksma wil in juni een Natuurtop beleggen. Hier is Natuurmonumenten blij mee. Ze heeft Maatschappelijke (natuur)organisaties, provincies, het bedrijfsleven en andere overheden hiervoor uitgenodigd.
Gezamenlijke visie
Hiermee straalt de bewindsvrouw de ambitie uit dat ze wil samenwerken om tot een echte gezamenlijke visie te komen op natuur. Volgens Natuurmonumenten is dit een welkome stap.  
De Marker Wadden
Als voorbeeld van een nieuwe manier van samenwerkingen is De Marker Wadden. Het kabinet investeert wel 30 miljoen euro in dit project. De bedoeling is om een groep natuureilanden in het Markermeer aan te leggen.
Bron: Natuurmonumenten.nl

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor