Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Natuur vervuilt zichzelf in VS

29-09-2006
leestijd 1 minuten
51 keer bekeken
vv_newsimg_206093.jpg
Poepende ganzen, herten, muskusratten en wasbeertjes blijken in de Verenigde Stane op grote schaal verantwoordelijk voor de vervuiling van rivieren in hun eigen leefgebied. Tot die opvallende conclusie zijn Amerikaanse wetenschappers gekomen na bestudering van de vervuiling van het water in onder meer de Potomac- en Anacostia-rivier.
Volgens The Washington Post van vrijdag staan beide rivieren op de lijst van verslechterde waterwegen. Dat betekent dat er zoveel bacteriën en ander ongerief aanwezig zijn dat zwemmen wordt afgeraden en dat de kwaliteit van het water moet worden verbeterd.
Bron: ANP
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor