Begintune: Allegro uit het blokfluitconcert in C groot (RV 443), van Antonio Vivaldi
, uitgevoerd door Michala Petri (fluit) en The Academy Of St. Martin In The Fields.
CD Philips 400.075.2
Eindtune: The Family, van Scott Joplin (deze muziek werd gebruikt als slotmuziek van de speelfilm The Sting)
, uitgevoerd door The London Festival Ballet Orchestra.
De tune die gebruikt wordt bij de Natuurkalender is 10 seconden lang: Water Waves van Joseph Aldenzee
, uitgevoerd door Margareth Forest en Heleen Bartels.
De korte stukjes gitaar in het Nieuwsoverzicht (rond half tien) zijn gedeeltes uit ‘Renald’s flamencogitaar in het Vroege Vogels Nieuwsoverzicht’
. Een eigen Vroege Vogels-opname uit 2009 uitvoerende: Rénald Ruiter
componist: R. Reynaldi (Buma)
uitgever: Syzygy Music (Buma 0768)
In de tune van ‘Tuinreservaten’ zit een fragment van 8 seconden uit Het Dorp (‘Langs het tuinpad van mijn vader….’), van componist Jean Ferrat
, in een bewerking van J.K. de Ruijter, gespeeld door Draaiorgel Keistad.
CD Draaiorgel Keistad
Entertainment PRCD 2010108
Muziek uitgezocht door muzieksamensteller Rénald Ruiter
.
8.00 – 8.30 uur
Het rondo, uit de sinfonia in D-groot (op.18 no.4) van de Duitse componist Johann Christian Bach (1735-1782) uitgevoerd door het Failoni Orkest.
COMPONIST: Johann Christian Bach
UITVOERENDE: Failoni Orkest/ Hanspeter Gmür
CD Sinfonia’s Vol. 4
Naxos 8.553367
‘Nana’ van de Spaanse componist Manuel de Falla (1876-1946) uitgevoerd door Annoesjka Cabo, viool en Frans van Dalen, piano, tezamen het ‘Duo Sans Souci’.
COMPONIST: Manuel de Falla
UITVOERENDE: Duo Sans Souci
CD Après un Rêve
Nabis 2007-02
Het 1ste deel, allegro, uit het fluitconcert in G-klein (‘La Notte’) van de Italiaan Antonio Vivaldi (1678-1741) uitgevoerd door het kamerorkest van Würtenberg met als solist Peter-Lukas Graf, fluit.
COMPONIST: Antonio Vivaldi
UITVOERENDE: Würtenbergishes Kammerorch. Heilbronn/P.Lukas Graf
CD Vivaldi Musische Veneziana – Six concertos for flute
Claves