Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Miss Atoom promoot kernenergie

09-03-2009
leestijd 1 minuten
kernafval.jpg
De 25-jarige Jekaterina Bulgakova is de nieuwe Miss Atoom. De stralende schoonheid moet reclame maken voor de Russische kernenergiesector.
De nationale kernenergieholding Rosatom hoopt met de schoonheidswedstrijd onder werkneemsters nieuwe specialisten te lokken. Rosatom maakte de uitverkiezing van Bulgakova precies op internationale vrouwendag bekend. Bulgakova won met haar toepasselijke slogan ,,Ik leef vol energie'' en haar maten 95-69-97.
Rosatom heeft dringend werknemers nodig. De branche kampt nog steeds met een slechte reputatie sinds de ramp met de kerncentrale Tsjernobyl 23 jaar geleden.
Bron: ANP 

Meer over:

nieuws - milieu

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor