Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Minder gasverbruik door warme winters en isolatie

03-12-2008
leestijd 1 minuten
vv_newsimg_117258.jpg
Nederlanders verbruiken minder gas door de warmere winters en betere isolatie van woningen. Het gasverbruik in Nederland is hierdoor de afgelopen dertig jaar gehalveerd. Dat blijkt uit woensdag door het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) gepubliceerde cijfers.
Nederlandse huishoudens verstookten vorig jaar gemiddeld bijna 1400 kubieke meter gas, bijna de helft van het verbruik in 1978. Dertig jaar geleden waren de meeste woningen niet geïsoleerd en de temperatuur in ons land is daarnaast licht gestegen, aldus het CBS.
Bron: ANP

Meer over:

nieuws - milieu

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor