Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Man aangehouden voor verwaarlozing dieren

13-11-2013
leestijd 1 minuten
paarden_20.jpg
In West Maas en Waal is afgelopen vrijdag een man van 48 aangehouden voor het verwaarlozen van geiten, schapen en een paard. Dat heeft de politie woensdag bekendgemaakt.
De dierenpolitie kwam in actie na een tip op het meldnummer 144. In de wei bij het bedrijf van de man vonden de agenten schapen die ondervoed en verwaarloosd waren. In de schuur werden nog meer schapen, geiten en een paard aangetroffen. Ook die dieren waren vermagerd, hadden veelal geen drinkwater en stonden in vieze stallen.
Eén schaap was er zo slecht aan toe dat de veearts het dier heeft laten inslapen. De man is aangehouden. Hij moet waarschijnlijk binnenkort voor de rechter verschijnen.
Bron: ANP
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

BNNVARA wij zijn voor