Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Man aangehouden na afranselen pup

18-04-2011
leestijd 1 minuten
pup.jpg
Een 19-jarige man uit het Groningse Tolbert is zondag in zijn woonplaats aangehouden nadat hij een jonge terriër had afgeranseld met een houten paal. De man bedreigde ook omstanders die hem op zijn gedrag aanspraken. Dat meldde de politie Groningen maandag.
De man bedreigde de omstanders met dezelfde houten paal toen ze hem vroegen het puppie met rust te laten. Agenten konden hem later op basis van een signalement in de omgeving aanhouden.
De man is ingesloten op het politiebureau en wordt verhoord. Hij wordt verdacht van dierenmishandeling en bedreiging. Het hondje maakt het naar omstandigheden goed en is opgevangen.
Bron: ANP
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

BNNVARA wij zijn voor