Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Lokprijs voor elektrisch tanken

14-10-2009
leestijd 1 minuten
081222_hybrid_plugin_439x293.jpg
Een jaar lang onbeperkt groene stroom tanken voor 100 euro. Met dat aanbod wil de stichting E-laad.nl de Nederlanders laten overstappen naar de elektrische auto. Dat maakte de stichting woensdag bij haar presentatie in Tilburg bekend.
E-laad.nl, de stichting waarin de beheerders van elektriciteitsnetten hun krachten hebben gebundeld, wil in drie jaar tijd tienduizend oplaadpunten voor elektrische auto's realiseren, verspreid over heel Nederland. Van de oplaadpunten komen er tweeduizend bij gemeenten, tweeduizend bij bedrijven en zesduizend bij particulieren.
Oud-premier Ruud Lubbers nam bij de Universiteit van Tilburg een eerste oplaadpunt in gebruik. Hij rijdt zelf al een halfjaar elektrisch en zei het vervelend te vinden om na 160 kilometer rijden bij mensen te moeten aanbellen voor stroom, omdat zijn auto dan 'op' is. Hij toonde zich enthousiast, omdat de oplaadpunten hier verbetering in gaan brengen.
Bron: ANP

Meer over:

nieuws - milieu

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor