Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Liedjes van Loebis: Gierzwaluw

14-07-2011
leestijd 1 minuten
72 keer bekeken
Wietske Loebis is tekstschrijver en Johan Hoogeboom componist. Samen maken ze deze zomer speciaal voor Vroege Vogels nieuwe Nederlandstalige Natuurliedjes. Deze week de vierde, de Apus apus, ofwel de Gierzwaluw.
Er bestaan prachtige Nederlandse nummers over dieren en natuur. Van Brigitte Kaandorp's Koeien en Ivo de Wijs' Tweedehands Jas tot de Groente en Fruit Cyclus van Drs. P. Maar er komt de laatste jaren niet zo veel bij. Tot nu! Want Loebis en Hoogeboom maken twaalf nieuwe klassiekers. Elke week een nieuwe in Vroege Vogels.
Gierzwaluw wordt gezongen door door Sanne Eggenkamp en Johan Hoogeboom speelt piano.

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor