Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Kijk naar nog meer vogels via Beleef de Lente

17-03-2020
leestijd 1 minuten
121 keer bekeken
Schermafbeelding 2020-03-17 om 13.46.21

Kauw in de nestkast

© Beleef de Lente - Vogelbescherming Nederland

Natuurliefhebbers kunnen hun hart ophalen de komende tijd. Vogelbescherming Nederland heeft camera's geplaatst op drie nieuwe broedplaatsen: bij een kauw, een koolmees en een merel. "Voor vogels kijken hoef je niet naar buiten", aldus de organisatie.

De kauw en de koolmees broeden in een nestkast, waarbij zowel een camera binnen als buiten de kast is gemonteerd. De merel heeft zelf een nestje gebouwd met wat takjes en mos onder een dakgoot.

De vogels zijn te volgen via Beleefdelente.nl. De Vogelbescherming gaat ook nog een samenvattend clipje maken zodat niemand de "mooie, spannende en bijzondere momenten" hoeft te missen. Ouders die iets voor hun thuiszittende kinderen willen bedenken de komende tijd kunnen trouwens ook op die website terecht. Er staan ook les- en doetips op voor kinderen in de basisschoolleeftijd om de vogels te ontdekken.

Bron: ANP

Meer over:

beleef de lente
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor