Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Kadavers en aaseters trekken veel kijkers

26-02-2008
leestijd 1 minuten
buizerd.jpg
De beelden van het gepeuzel van vossen, steenmarters, kraaien en buizerds aan een dode ree blijken razend populair bij de Nederlandse internetters. De website www.dooddoetleven.nl trok in één week tijd 70.000 bezoekers, maakte ARK Natuurontwikkeling maandag bekend.
Op de site is via een webcam in de Ooijpolder te volgen hoe de natuur haar loop neemt. Het project van Staatsbosbeheer en ARK Natuurontwikkeling is bedoeld om het publiek vertrouwd te maken met dode dieren in de natuur en het afbraakproces dat daarbij hoort.
Bron: ANP

Meer over:

nieuws - natuur

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor