Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Internationale belangstelling voor waterplein

29-10-2012
leestijd 1 minuten
regen.jpg
Er bestaat steeds meer internationale belangstelling voor het plan om in Rotterdam het Bethemplein ondergronds te gebruiken als buffer voor overvloedig regenwater. Verantwoordelijk wethouder Alexandra van Huffelen (D66) geeft maandag het startsein voor de aanleg van het plein waar bij hevige regenval 1700 kubieke meter water kan worden vastgehouden.
Met dit idee is de havenstad door de Europese Commissie aangewezen als voorbeeldstad. Hierdoor komen steeds meer delegaties van Europese steden naar Rotterdam om kennis te maken met deze oplossing van de gevolgen van de klimaatverandering. De ruimte onder het plein (8500 badkuipen groot) is nodig om overvloedige regenval te kunnen opvangen.
Bron: ANP
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

BNNVARA wij zijn voor