Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Inleveren afval en olie voor schepen goedkoper

31-05-2006
leestijd 1 minuten
vv_newsimg_155920.jpg
Schepen in de Rotterdamse haven kunnen vanaf donderdag goedkoper hun afval en machinekamerolie inleveren. Het Havenbedrijf wil zo bevorderen dat meer scheepsafval wordt afgegeven. Gemiddeld is de korting op het afgeven van machinekamerolie 30 procent.
Sinds 15 oktober 2004 zijn schepen verplicht om bepaalde soorten scheepsafval, waaronder machinekamerolie en huisvuil, in te leveren. Het Havenbedrijf wil dat havens hierover met elkaar informatie uitwisselen zodat zij kunnen controleren of schippers zich aan de regels houden.
Bron: ANP

Meer over:

nieuws - milieu

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor