Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Haagse VVD wil van muizen af

14-08-2009
leestijd 1 minuten
muis_15.jpg
De Haagse VVD-fractie wil dat het gemeentebestuur ondernemers gaat helpen de muizenoverlast in de binnenstad te bestrijden. Volgens de ondernemers doet het college van B&W te weinig om de muizenplaag aan te pakken.
De liberalen willen dat de gemeente de oorzaak van de muizenplaag aanpakt door de opslag van afval in de binnenstad te verbeteren. In de oude binnenstad, zoals in het Hof- en Pleinkwartier zijn nu weinig of geen voorzieningen voor vuilnis. De muizen komen daardoor af op het afval dat winkeliers en bewoners opslaan.
Ondernemers zeggen al jaren in gesprek met de gemeente te zijn en hebben aangegeven best mee te willen betalen aan een oplossing. Maar de gemeente geeft volgens hen geen gehoor. De VVD wil dat de gemeete de bal niet alleen bij de ondernemers en bewoners neerlegt. ,,De binnenstad groeit met winkels, woningen en bezoekers'', aldus raadslid Ibo Gülsen. ,,Maar dan moet ook de afvalinfrastructuur op orde zijn, anders dansen de muizen op tafel.''
Bron: ANP
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor