Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Geluidenquiz - week 1

04-01-2015
leestijd 1 minuten
62 keer bekeken
vos1_01.jpg

© Fotograaf: bonteklepper

De oplossing van deze week: de vos. De vos kan ten minste 28 verschillende geluiden voortbrengen, maar gebruikt ook veel lichaamstaal. Als de vos zijn oren achter in de nek legt en zijn hele lijf plat op de grond drukt zijn dat duidelijke signalen van onderdanigheid.
vos
Fotograaf: ed71dekker
vos2
Fotograaf: GonnieRitsema
De winnaar is: Els Lodewijks uit Paasloo
Ook in 2015 is er weer elke week een bijzonder natuurgeluid. Je krijgt een week de tijd om uit te vinden wat het is, want de volgende zondag vertellen we meer over het mysterieuze geluid. We houden elke week de stand bij van inzenders die het goed hebben dus het gaat lonen als je elke week meedoet.
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor