Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Friesland wil alleen nog 'schone' bussen

  •  
16-11-2011
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
Bus.jpg
In Friesland rijden volgend jaar alleen nog bussen die voldoen aan de schoonste uitstootnormen. Ze moeten rijden op duurzame brandstof, bij voorkeur op 'groen gas'. Dat meldde de provincie woensdag over de toekomst van het openbaar vervoer in Friesland.
Vulpunten
Als op groen gas gereden wordt, stelt de provincie daarvoor vulpunten beschikbaar. Op Schiermonnikoog komen elektrische bussen, in Leeuwarden wordt die mogelijkheid nog onderzocht. In maart is de nieuwe aanbesteding voor het openbaar vervoer in Friesland.
Bron: ANP
Foto (cc) Frédéric BISSON

Meer over:

nieuws - milieu
Delen:

Praat mee

Onze spelregels.

0/1500 Tekens
Bedankt voor je reactie! De redactie controleert of je bericht voldoet aan de spelregels. Het kan even duren voordat het zichtbaar is.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

BNNVARA LogoWij zijn voor