Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Filmster onder vuur om bont

18-08-2008
leestijd 1 minuten
bont.jpg
Dierenrechtenactivisten hebben woedend gereageerd op de nieuwste schnabbel van de actrice Gwyneth Paltrow. In een reclamecampagne voor een Italiaans modebedrijf draagt Paltrow onder meer vossenbont en slangenleer. Dat meldde de Britse krant The Independent zondag.
,,Gwyneth Paltrow zou zich moeten schamen voor de promotie van iets dat zo verweven is met dierenleed. Of ze weet dit niet, of ze heeft geen fatsoen en mededogen'', zei de directeur van Respect for Animals. Ook dierenrechtenorganisatie PETA en de vegetarische vereniging Viva! reageerden furieus op de advertenties.
Paltrow staat juist bekend om haar milieuvriendelijke manier van leven.
Bron: ANP

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor