Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Fenolijn 035-6711338

  •  
10-02-2017
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
bosuil_07.jpeg
Terwijl er overdag steeds meer vogelzang is te horen van merels, mezen, zanglijsters en een voorzichtige vink, is het ’s nachts vooral de bosuil die je kunt horen. Dit is misschien wel de beste periode voor dit kenmerkende sfeervolle geluid.
De zangactiviteit van de bosuil bereikt een piek tussen februari en half april.  hieronder een prachtig filmpje van Gerard Mijnhout van twee bosuilen die elkaar roepen. Eerst hoor je in de verte het mannetje. Vervolgens komt het vrouwtje de nestkast binnen en roept keihard terug.
Iets bijzonders natuurlijks gezien, of een eersteling- of laatsteling, bel naar de Vroege Vogels fenolijn op 035-6711338 .

Meer over:

fenolijn, bosuil
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor