Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Fenolijn 035 - 67 11 338_02_07_2015

02-07-2015
leestijd 1 minuten
water_specht.jpg
Help de vogels de hitte door! Vooral voor jonge vogels kan hevige warmte fataal zijn. Tip van Vogelbescherming: zet een waterschaal in je tuin en ververs het water dagelijks. 
De hitte zorgt er ook voor dat de eikenprocessierupsen hun nesten naar lagere delen van de boom verhuizen. Want, hoe lager hoe koeler. De rupsen, met hun vervaarlijke brandharen, kunnen maximaal tegen een temperatuur van 30 graden. 
Ook iets bijzonders natuurlijks gezien, of een eersteling- of laatsteling, bel naar de Vroege Vogels fenolijn op 035-6711338.  Meer over het Feno-project bij De Natuurkalender .
Bron: Vogelbescherming en Natuurbericht
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor