Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

EU: sneller investeren voor schone energie

15-12-2011
leestijd 1 minuten
vv_newsimg_300077.jpg

© Windmolen

Brussel wil dat er sneller wordt geïnvesteerd in de energiesector om de uitstoot van schadelijke gassen zo veel mogelijk te beperken. Onmiddellijk handelen kan duurdere ingrepen over twintig jaar voorkomen.
Dat stelde Europees Commissaris Günther Oettinger (Energie) donderdag bij de presentatie van het Europese Energie-stappenplan 2050. Het gaat om een reeks voorstellen die er toe moeten leiden dat er over veertig jaar ruim 80 procent minder CO2 wordt uitgestoten. Oettinger benadrukte de noodzaak van juiste en vroege investeringen voor een veilige, concurrerende en koolstofarme energiesector.
Bron: ANP

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

BNNVARA wij zijn voor