Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Een marktplaats voor voedingsproducten

11-07-2013
leestijd 1 minuten
vv_newsimg_115035.jpg
Of de verpakkingen nu (te) groot zijn of onze ogen, we kopen regelmatig meer dan we opeten. Voortaan geldt: gooi het niet meer weg, maar gooi het online! Via  foodsharing kunnen mensen die boodschappen over hebben en mensen die nog wel wat kunnen gebruiken, elkaar vinden.
Leuke contacten
Vul een kaartje in als je wat aan te bieden hebt, of claim een kaartje en haal het product op bij een buurtgenoot. Bovendien leidt het wellicht nog tot leuke contacten.
Delen
Iemand uit Deventer gaat geen pak suiker in Enschede ophalen. Dat is niet goed voor planeet, en ook niet voor de portemonnee. Delen lukt dus pas met velen. Hoe meer mensen aanbieden, hoe minder eten er wordt weggegooid.

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor