Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Dieren weggehaald bij notoire verwaarlozer

05-09-2013
leestijd 1 minuten
vv_newsimg_334116.jpg

© Shetland pony gefotografeerd in de Zepeduinen in Burgh-Haamstede op Schouwen-Duiveland.

Een man die al meermaals de fout in was gegaan bij het verzorgen van zijn dieren, is donderdagochtend opgepakt. De verwaarloosde dieren die op het erf van de man in het Friese Augustinusga leefden zijn weggehaald, meldde de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA).
Geen verbetering
De man werd de afgelopen anderhalf jaar al diverse keren gewezen op het feit dat hij zijn dieren verwaarloosde en de leefomstandigheden van de dieren moest verbeteren, maar dat deed de Fries niet. Daarom werden er al een aantal keer dieren weggehaald en werd de man aangepakt door de NVWA.
Weggehaald
Donderdag bleek dat de man nog altijd zijn zaakjes niet op orde had en dus werden onder meer honden, konijnen, een pony en een ezel weggehaald bij de man.
Bron: ANP
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor