Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

De wintertijd start met Nacht van de Nacht

22-10-2012
leestijd 1 minuten
spspIMG2491.jpg
Op 27 oktober viert Nederland haar achtste editie van de  Nacht van de Nacht. Zowel in de stad als  op het platteland zijn er bijna 400 duistere activiteiten voor jong en oud: dineren bij kaarslicht, donkere vaar- en wandeltochten door bijzondere natuurgebieden, met spannende activiteiten en vele andere speciale evenementen.
Alle lampjes uit
Met de Nacht van de Nacht vragen De Natuur- en Milieufederaties en Natuur & Milieu aandacht voor de schoonheid en het belang van donkere nachten. Meer dan honderd gemeenten, landmarks en bedrijven doven die nacht hun verlichting.  Zo staan de Poldertoren in Emmeloord, de Dom in Utrecht, de Oldehove in Leeuwarden en de Grote Kerk in Dordrecht en Den Haag in het donker. Ook   bedrijven zoals Douwe Egberts, Sociaal Economische Raad (SER), Siemens, de Zurichtoren en de New Orleans, de hoogste woontoren van Nederland, doven hun lichten.
Boordevol activiteiten
Om de Nacht van de Nacht te vieren worden in alle provincies nachtelijke activiteiten georganiseerd. Van enkele activiteiten tot boordevolle programma’s zoals een workshop nachtfotografie, een dierenlampionnentocht en een wandeling door het zompige moeras.
Lees meer op www.nachtvandenacht.nl .
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

BNNVARA wij zijn voor