Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

De tandenborstel van het nijlpaard

28-01-2012
leestijd 1 minuten
1181 keer bekeken
nijlpaardMiddelKlein.jpg
In het wild maken nijlpaarden hun tanden schoon door vissen in hun mond te laten zwemmen. Deze vissen maken optimaal gebruik van de geboden mogelijkheid, door heerlijk te knabbelen aan de 70 centimeter lange slagtanden. Opmerkelijk is dat zelfs de grotere vissen aarzelend de gigantische bek van het nijlpaard binnen zwemmen.
Het filmpje
Het onderstaande filmpje is van een avontuurlijke cameraploeg die met een op afstand bestuurbare camera onderwater hebben gefilmd. Zo is te zien dat het nijlpaard zijn mond open doet en de vissen naar binnen zwemmen om de planten en bacteriën van zijn tanden te eten.
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor