Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Carpoolsite voor bezoekers evenementen

18-08-2010
leestijd 1 minuten
vv_newsimg_114120.jpg
Ride here, right now! is de eerste carpoolsite van Nederland, speciaal voor evenementen. Op ridehere.nl kunnen bezoekers gratis een carpoolafspraak voor een concert of festival maken. Door gebruik te maken van ridehere.nl is carpoolen niet meer suf, maar juist leuk, kostenbesparend en minder belastend voor het milieu. Launching partner ID&T zal als eerste met Mystery Land gebruik maken van de speciale bezoekersmodule. De eerste evenementenlocatie die zich verbonden heeft aan de nieuwe carpoolservice is Ahoy in Rotterdam.
Naast het terugdringen van de CO2 uitstoot biedt ridehere.nl ook een oplossing voor het mobiliteitsprobleem van grote evenementen en festivals. De drukte op de weg zorgt voor veel vertraging en overlast voor de omgeving. Autobezitters die via RIDE HERE, RIGHT NOW! bezoekers meenemen houden de vrijheid van het reizen met eigen vervoer en leveren een positieve bijdrage aan het mobiliteitsprobleem.
'Binnen een paar jaar moet ons initiatief een vast onderdeel zijn van het keuzepakket binnen het mobiliteitsaanbod van evenementen. Ik ben ervan overtuigd dat er een mentaliteitsverandering zal plaatsvinden bij de consument ', zegt Vera Kamphorst.
Carpoolen via ridehere.nl is helemaal gratis voor bezoekers. Autobezitters delen de lege plaatsen in de auto met medebezoekers van een evenement en reizen niet meer afzonderlijk. De reiskosten worden onderling gedeeld, wat een directe kostenbesparing betekent. Tenslotte levert het carpoolen ook persoonlijke voordelen op zoals bijvoorbeeld: Kans maken op VIP-kaarten, parkeren dichtbij de ingang, gratis consumpties of een meet & greet met artiesten.
Meer informatie: Ridehere.nl
Bron: Duurzaamnieuws.nl

Meer over:

nieuws - milieu
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

BNNVARA wij zijn voor