Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Brand in natuurgebied Enschede

03-06-2011
leestijd 1 minuten
bosbrand_09.jpg
In het natuurgebied Aamsveen bij Enschede woedt een grote heidebrand. Dat heeft een woordvoerster van de brandweer Twente vrijdag laten weten.
Het natuurgebied ligt in de grensstreek met Duitsland. Van alle kanten is hulp ingeroepen, ook van Duitse collega's, zo stelde de zegsvrouw. Het vuur is moeilijk onder controle te krijgen en verspreidt zich richting een bosgebied.
Het is onduidelijk hoe groot het gebied is dat in brand staat. Uit voorzorg wordt een nudistencamping in de buurt ontruimd. Volgens de politie verblijven er tweehonderd gasten. Verder krijgt de brandweer hulp van een blushelikopter.
Bron: ANP

Meer over:

nieuws - natuur
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor