Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Boeken over bijen en hommels

07-11-2014
leestijd 1 minuten
119 keer bekeken
alexander_02.jpg
Bijen en hommels zijn essentieel in de natuur. Zo’n 40 miljoen jaar geleden, ruim voordat de mens de planeet veroverde, vlogen ze al van kelk naar kelk, en zorgden persoonlijk voor de uitbundige biodiversiteit.
Ongeveer 20 procent van alle angiospermen (bedektzadigen, de grootste groep landplanten) zijn volledig afhankelijk van bevruchting door deze insecten. Toch is er relatief weinig over bekend. Twee recent gepubliceerde boeken kunnen daar verandering in brengen… Alexander Reeuwijk bespreekt ze.
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor