Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

BMW bouwt op grote schaal elektrische auto's

05-11-2010
leestijd 1 minuten
081222_hybrid_plugin_439x293.jpg
De Duitse autofabrikant BMW maakt werk van de elektrische auto. Het concern steekt de komende jaren 400 miljoen euro in de uitbreiding van de BMW-fabriek in Leipzig om deze 'auto van de toekomst' te bouwen.
BMW heeft de plannen voor het nieuwe project vrijdag in het bijzijn van bondskanselier Angela Merkel ontvouwd. Volgens BMW is het voor het eerst dat in Duitsland elektrische auto's in serieproductie worden gebouwd.
De uitbreiding van de fabriek levert Leipzig 800 nieuwe banen op. In 2011 moeten de eerste elektrische auto's van de band rollen. Het gaat om auto's van de bestaande BMW 1-serie die als proef worden omgebouwd tot elektrische wagens.
Bron: ANP
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor