Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Big Broeder_20_04_2012

20-04-2012
leestijd 1 minuten
Vorige week zagen we hoe de uilskuikens van de Oehoe geringd werden. Nu zitten ze weer veilig op het nest.
Bij de lepelaar is er nog weinig te zien, maar met reden: de camera wordt namelijk pas dichterbij gezet als er nesten zijn. Als het zover is, kunnen we enorm hoge nesten verwachten, want de eieren moeten natuurlijk wel droog blijven bij hoog water.
De eekhoornwebcam heeft nog geen eekhoorns in, maar wel rondom de nestkast vastgelegd. Er is wel een ander diertje dat naar binnen gluurt.
Verder heeft de merel inmiddels ook haar intrek genomen op het nest.
Wil je op de hoogte blijven van het leven van alle Big Broeder sterren? Kijk dan live mee op Beleef de Lente , Volg de Vos en BigBroeder.tv .
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor