Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Bekende Nederlanders eten week vegetarisch

15-09-2005
leestijd 1 minuten
134 keer bekeken
vv_newsimg_138124.jpg
Een aantal bekende Nederlanders, onder wie PvdA-leider Wouter Bos, musicalster Pia Douwes en theatermaakster Lenette van Dongen, eten van 19 tot en met 24 september geen vlees en vis.
Zij doen dat om aandacht te vragen voor V-Day, de dag waarop de Nederlandse consument bekend wordt gemaakt met vegetarische producten. Dat heeft de Nederlandse Vegetariërs Bond (NVB) donderdag bekendgemaakt.
V-Day vindt dit jaar plaats op 24 september in Utrecht. Volgens B. Timmerman, directeur van de NVB, is het grote publiek nog te onbekend met de mogelijkheden om vegetarische producten in het menu te verwerken. De bond hoopt dat consumenten eens verder kijken dan vlees, groente en aardappelen.
Bron: ANP
Lees meer over dit evenement >>

Meer over:

nieuws - milieu
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor