Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Adopteer een schaap

10-08-2012
leestijd 1 minuten
76 keer bekeken
Sinds natuurbeheerders flink gekort zijn door staatssecretaris Bleker hebben schaapherders het moeilijk. Die worden immers ingehuurd om natuurgebieden te begrazen. Ger Lardinois probeert met zijn actie 'Adopteer een schaap' het hoofd boven water te houden.
Tot twee jaar geleden kreeg Ger Lardinois 27.000 euro overheidssubsidie per kudde. Toen dit werd afgeschaft sprongen natuurbeheerders bij, maar nu ook daar de geldkraan is dichtgedraaid is het voortbestaan van de kuddes onzeker. Daarom is de Stichting Vrienden van de Schaapskooi Mergelland opgericht en kunnen schapen worden geadopteerd. Voor 25 euro per jaar zijn sympathisanten 'ouder' van een schaap en mogen ze met de kudde op stap.
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Al 100 jaar voor