Advocaat van de natuur en spreekbuis van het milieu.

Acht nieuwe hagedissen ontdekt

25-04-2016
leestijd 1 minuten
carribean-sunset-1393190.jpg

© Caribisch gebied

Wetenschappers van het Senckenberg-Institut in Frankfurt hebben acht nieuwe hagedissoorten ontdekt. De ontdekking werd gedaan op Hispaniola, een eiland in de Caribische Zee, deelde het instituut maandag mee.
Bijzonder
De opgetogen wetenschappers zeggen dat het lang geleden is dat er negen nieuwe soorten in een keer zijn ontdekt. Er zijn overigens al 5000 soorten bekend. Daarmee vormen ze de grootste groep van de zogenoemde moderne reptielen. De meeste soorten zijn vrij klein en worden niet langer dan een halve meter, de staart inbegrepen. Hagedissen komen wereldwijd voor, met uitzondering van het noordelijke deel van Noord-Amerika en het noorden van Azië.
Delen:

Reacties (0)

VroegeVogels

Maandag, woensdag en vrijdag versturen wij je alle informatie uit de radio en tv-uitzending en het laatste internetnieuws.

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor