Klanten van VodafoneZiggo gaan vanaf 1 juli 2025 meer betalen voor Ziggo Internet, Ziggo TV en Vast Bellen. De prijs van de Ziggo-abonnementen gaat met 3,3 procent omhoog.
Het betreft hier de inflatiecorrectie die wordt doorberekend aan klanten. Die jaarlijkse correctie is gebaseerd op het inflatiepercentage van 3,3 procent dat in 2024 door het CBS is berekend.
Hoe de prijswijzigingen uitvallen, verschilt per abonnement. Via de factuur van juli krijgen klanten individueel inzicht in de nieuwe abonnementsprijzen. "Heb je nog recht op een kortingsbedrag of -percentage, dan wordt dat berekend over de nieuwe prijs", meldt VodafoneZiggo. De prijzen van de nieuwe abonnementen WiFi Start, WiFi Middel en WiFi Groot blijven gelijk.
Klanten mogen de prijsverhoging vanwege de inflatiecorrectie niet aangrijpen om het abonnement voortijdig stop te zetten. Wie in de contractvrije periode zit, kan dat wel, met inachtname van een maand opzegtermijn. Providers hebben het recht om jaarlijks de prijzen van abonnementen te verhogen tot maximaal het inflatiepercentage.
Telecombedrijf KPN maakte afgelopen maart al bekend de prijzen voor internet en tv te zullen verhogen per 1 juli. Die provider houdt ook de inflatiecorrectie van 3,3 procent aan.
> Wil je dit soort artikelen niet missen? Meld je aan voor de Kassa-nieuwsbrief en blijf op de hoogte <
Bron: Telecompaper/VodafoneZiggo
Meer over:
prijsverhoging, abonnementsprijzen, vodafoneziggo, ziggo, internet, vast bellen, televisie, inflatiecorrectieMeld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!