Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Ziggo Dome geopend

25-06-2012
leestijd 1 minuten
152 keer bekeken
ziggodome_01.jpg
Marco Borsato is zondagavond de eerste artiest die het podium van de gloednieuwe concertzaal Ziggo Dome betreedt. Na ruim 2 jaar bouwen zet de muziektempel naast de Amsterdam ArenA haar deuren wagenwijd open voor grote nationale en internationale artiesten.
Aanbod van Ziggo Dome
In totaal biedt de zaal ruimte aan 17.000 bezoekers. Op het programma prijken inmiddels namen als Pearl Jam, Madonna, Lady Gaga, André Rieu en Muse. Naast muziek biedt de Ziggo Dome ook plaats aan galadiners, televisieshows, musicals en sportevenementen. Zo wordt eind augustus de Amsterdam Icehockey Cup 2012 gehouden en in februari volgend jaar het theaterspektakel Peter Pan World Arena Tour.
Borsato sluit zondag zijn huidige tournee in de Ziggo Dome af. Kaarten voor de intieme show Dichtbij on Tour in de nieuwe muziekzaal zijn uitverkocht.
ANP
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Al 100 jaar voor