Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

'Zeker 100.000 mensen raken baan kwijt'

27-12-2014
leestijd 1 minuten
600x275_ontslag.jpg
Het kabinet mag dan anders verkondigen, maar de economische malaise is nog niet voorbij. In 2015 zullen zeker 100.000 Nederlanders hun baan kwijtraken. Dat voorspelt voorzitter Reinier Castelein van vakbond De Unie zaterdag in een interview in het AD.
Volgens het kabinet en het Centraal Planbureau (CPB) gaat het weer beter met de economie en daalt de werkloosheid. ,,Noem mij een onheilsprofeet, maar die positieve cijfers sporen totaal niet met de realiteit'', aldus Castelein. Hij baseert zijn sombere voorspelling op de eigen Arbeidsmonitor van De Unie.
Hij wijst op ontslaggolven bij onder meer Rabobank, Akzo Nobel, KPN, de kranten van NDC en Wegener, de jeugd- en thuiszorg en de kinderopvang.
ANP

Meer over:

ontslag, diginieuws
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor