Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA.

Weinig Nederlanders op de hoogte van pensioenopbouw

18-08-2014
•
leestijd 1 minuten
•
geld_handen_69.jpg
Vier op de tien Nederlanders zijn op de hoogte van hun pensioenopbouw. Dat is minder dan vorig jaar. In opdracht van Brunel is er een marketresponse –onderzoek uitgevoerd onder 600 werkende Nederlanders.
Ouder dan 54 jaar
Uit het onderzoek bleek dat een derde geen zin heeft om zich in zijn pensioen te verdiepen. Vooral onder jongeren ligt dit percentage hoger. Desalniettemin vindt 87 procent van de ondervraagden hun pensioen wel belangrijk. Het percentage ligt hoger bij de mensen die ouder dan 54 jaar zijn.
Informatie
Vier op de tien zeggen de informatie over hun pensioen te verkrijgen via het uniform pensioenoverzicht. Ook worden het pensioenregister en mijnpensioenoverzicht.nl  vaak geraadpleegd.   
Bron: NU.nl

Meer over:

pensioen, diginieuws

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor