Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Vraag naar rijexamens neemt onverminderd toe

14-07-2017
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
930 x 520 cbr
Het aantal mensen dat rijexamen doet, blijft fors toenemen. In de eerste helft van dit jaar zijn 340.000 praktijkexamens afgenomen, 27.000 meer dan in dezelfde periode twee jaar geleden. Om aan de vraag te kunnen blijven voldoen, neemt het CBR, net als vorig jaar, zestig extra examinatoren aan. Toch wordt de maximale wachttijd van zeven weken voor een rijexamen op de meeste locaties overschreden.
Aantrekkende economie
,,De alsmaar aantrekkende economie stuwt de vraag naar examens onverminderd op. Dat geldt niet alleen voor auto, motor en bromfiets, maar ook voor voertuigen van beroepschauffeurs'', aldus het Centraal Bureau Rijvaardigheidsbewijzen (CBR) vrijdag.
Herkansing
Het CBR doet zijn best om kandidaten die zakken voor het autorijexamen binnen vijf weken opnieuw te laten afrijden. Dat lukt in veel gevallen doordat examinatoren structureel overwerken. ANP

Meer over:

rijexamen, auto
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

BNNVARA LogoWij zijn voor