Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. In september is Kassa weer terug op tv!

Verlenging: bijzondere manier van een achterstand wegwerken van Vespro

17-02-2007
  •  
leestijd 1 minuten
  •  
Fallback image for card
Meneer Bosje had zijn spaarpunten van Douwe Egberts aangetekend opgestuurd naar Vespro. Hierop kreeg hij een e-mail dat zijn punten waren aangekomen en geteld. Maar wat bleek, er waren 2000 punten niet meegeteld!
Douwe Egberts die zomaar 2000 punten niet meetelt! Meneer Bosje stuurde naar de klantenservice van deze spaaractie een e-mail, en kreeg een zeer bijzondere reactie:
“Hartelijk dank voor uw e-mail.
Namens Douwe Egberts beantwoorden wij uw vragen over het spaarprogramma.
Helaas zijn wij door de huidige drukte niet in de gelegenheid geweest om tijdig uw vraag te beantwoorden. Om de achterstand op korte termijn in te lopen worden e-mails, die minimaal ouder dan 1 week zijn, geannuleerd. Hiervoor onze excuses.”
Het bedrijf dat de klantenservice rodn de spaaractie behartigt heeft de naam Vespro. Er wordt in de mail aangegeven dat je kunt bellen met Vespro en dan wordt je terug gebeld. Vespro biedt zijn excuses aan voor het niet optimaal functioneren van de serviceverlening. De intentie van Vespro was echt om de klanten een beter en sneller antwoord te geven.
Delen:

Altijd op de hoogte blijven van het laatste nieuws?

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

BNNVARA LogoWij zijn voor