Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

'Te weinig vlees in rundvleeskroketten'

13-02-2015
leestijd 1 minuten
69 keer bekeken
friet_06.jpg
In veel rundvleeskroketten zit minder vlees dan de producent aangeeft. Ook zijn er in veel rundvleeskroketten nauwelijks stukjes en draadjes vlees te vinden, terwijl de reclamefoto's die wel beloven. Dit blijkt uit onderzoek dat de Consumentenbond vrijdag heeft gepubliceerd.
Niet traceerbaar
Volgens de verpakkingen zit er gemiddeld 10 procent vlees in de kroketten, maar in dertien van de vijftien onderzochte gevallen is een groot deel daarvan niet traceerbaar. In de Markant, Perfekt, Plus en Beckers rundvleeskroketten trof de Consumentenbond zelfs maar 1,5 gram vlees aan, in plaats van de 10,5 gram die het etiket belooft.
Maar er zijn ook kroketten die wel in de buurt komen van de beloofde hoeveelheid vlees, de Kwekkeboom Rundvleescroquetten en de Aldi SnackFan Rundvleeskroketten. De kroketten van Aldi bevatten zelfs iets meer vlees dan op het etiket staat. ANP
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor