Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Supermarkten kapen biologische omzet

26-11-2015
leestijd 1 minuten
supermarkt2.jpg
De omzet van biologische winkels staat onder druk van de sterke concurrentie van supermarkten. Die haalden met de verkoop van biologische producten een omzet van 424 miljoen euro, 10 procent meer dan in dezelfde periode 2014.
Omzetdaling
De gespecialiseerde winkels zagen hun inkomsten daarentegen dalen, met 2 procent tot 169 miljoen euro. Het is volgens ketenorganisatie Bionext voor het eerst sinds 2002 dat biologische winkels een omzetdaling voor de kiezen krijgen.
Vooral de ketens en marktleiders Albert Heijn en Jumbo zetten stevig in op biologische producten. Ze hebben hun aanbod sterk verbreed en verbeterd. Maar ook andere supermarkten zijn de afgelopen periode actiever geworden met biologisch, aldus Bionext.
ANP
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor