Heb je een vraag, suggestie of wil je gewoon iets kwijt? Dat kan hier. Lees onze spelregels.
Yep, en gewoon winst maken. Wat Google niet hoeft uit te keren, kan ze in eigen zak steken. Gewoon de drempel hoger leggen.
Misschien eens leren om een artikel goed te lezen voor u commentaar geeft dat nergens op slaat...? Er staat duidelijk dat het geld wat nu niet meer aan die nep accounts wordt uitbetaald gaat naar de makers van wel echte content. Dus Google steekt niets in eigen zak maar geeft het juist aan de mensen legitieme account.. #BegrijpendLezenIsNietMoeilijk
Het is fijn dat u dit artikel goed leest en ook gelooft. U weet dat YouTube onlangs het beleid flink heeft aangescherpt voor wat betreft het uitbetalen aan YouTubers?YouTube heeft er de afgelopen jaren alles aan gedaan om populair te worden, en nu ze dat zijn is het tijd om te gaan cashen. En dat betekend minder uitbetalen aan gebruikers, dus zelf meer opstrijken. Past helemaal bij deze tijd van geld maken. Vooral de Amerikanen zijn hier goed in, maar dit hele verhaal wist u natuurlijk allemaal al.
Hoe dan ook, het is natuurlijk gewoon censuur.
??? Censuur van wat...??? Als u het verwijderen van nep-accounts (enkel gericht om mensen te bedonderen) censuur noemt is er iets mis met u! Misschien moet u even in het woordenboek opzoeken wat censuur is!
Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!