Logo Kassa
Het consumentenplatform van BNNVARA. Op zaterdag 29 augustus is Kassa weer terug op tv!

Steeds meer mensen met beperking aan het werk

07-02-2017
leestijd 1 minuten
oudere zieke ziekenhuis verpleeghuis rolstoel 930 520
Het aantal mensen met een arbeidsbeperking dat een baan heeft, groeit gestaag. In het derde kwartaal van 2016 werden door bedrijven bij elkaar 2000 banen voor deze doelgroep gecreëerd. Dat blijkt uit een rapport van uitkeringsinstantie UWV.
Doel
De overheid, werkgevers- en werknemersorganisaties hebben als doel om tegen 2026 minstens 100.000 banen in de marktsector en 25.000 bij de overheid voor mensen met een arbeidsbeperking te regelen.
Op koers
Inmiddels staat de teller op 21.057 banen, waarvan 15.604 in het bedrijfsleven. Daarmee ligt de sector naar eigen zeggen op koers om aan de doelstelling te voldoen. Eind 2017 moeten 23.000 banen gecreëerd zijn voor mensen met een beperking. ANP
Delen:

Reacties (0)

Kassa nieuwsbrief

Meld je snel en gratis aan voor de Kassa nieuwsbrief!

Je kunt je op elk moment uitschrijven. Bekijk of beheer hier alle nieuwsbrieven.

Wil je meer weten over de manier waarop wij met jouw gegevens omgaan? Lees dan ons Privacy statement.

BNNVARA wij zijn voor